מתחם טויוטה סלקט-יד שנייה באחריות הגדול בישראל ברח' זאב שלנג 7 ראשון לציון

מתחם טויוטה סלקט / יד שנייה באחריות. המתחם הגדול בישראל ברח' זאב שלנג 7 ראשון לציון!

 

אנו מזמינים אתכם לרכוש רכב יד שנייה כמו חדש במסגרת תוכנית טויוטה סלקט (TOYOTA SELECT)

לצאת לדרך עם שקט נפשי ובטויוטה באיכות הגבוהה ביותר!

 

רכב ראשוןסוכנות מורשית טויוטה ראשון לציון, גאה להציג את מתחם הסלקט הגדול בישראלהמשתרע על שטח של 2,500 מ"ר וכולל 70 רכבי טויוטה ידבאחריות סלקט.

תוכנית טויוטה סלקט מאפשרת לכם לרכוש רכב טויוטה יד2 מבעלות קודמת בדרך מקצועית ואמינה. כלי הרכב של תוכנית טויוטה סלקט ברכב ראשון, סוכנות משנה טויוטה ראשון לציון, עומדים בתנאים המוקפדים והמחמירים ביותר שיש, עוברים בדיקות מקיפות ונמסרים ללקוח עם אחריות יבואן.

 

4 סיבות מדוע לרכוש רכב בטויוטה סלקט

155 בדיקות

רכבי טויוטה סלקט עוברים 155 (!) בדיקות איכות קפדניות. הבדיקות, אשר מתבצעות על ידי אנשי מקצוע מוסמכים, מבטיחות את תקינותם המלאה של הרכבים.

 

אחריות

רכבי סלקט ברכב ראשון מועברים ללקוח עם אחריות יבואן לשנה/25 אלף ק"מ, אחריות מקיפה לכלי רכב עד 5 שנים/120 אלף ק"מ ואחריות על מערכות ההנעה לכלי רכב מחמש עד שבע שנים/150 אלף ק"מ.

 

תהליך השבחה מלא

כל כלי הרכב במסגרת טויוטה סלקט עוברים תהליך השבחה מלא על ידי אנשי מקצוע מומחים, תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של טויוטה.

 

שקיפות

לקוחות טויוטה סלקט ברכב ראשון מקבלים פירוט ודיווח מלא אודות היסטוריית הרכב! להבדיל מעסקאות יד שנייה רגילות, הלקוחות זוכים לשקיפות מלאה, וכתוצאה מכך יוצאים לדרך עם טויוטה יד2 כשהם בלב שקט ובביטחון מלא.

 

בחרו כעת רכב טויוטה סלקט

 

רכב ראשון, סוכנות מורשית טויוטה ראשון לציון, מזמינה אתכם בנוסף, לבוא ולהתרשם במתחם הרכבים הגדול ולצאת לדרך חדשה עם רכב כמו חדש, באיכות הגבוהה ביותר, עם אחריות יבואן ובליווי לאורך כל הדרך. כתובתנו: רח' זאב שלנג 7 ראשון לציון!

 

 

מלאו את הטופס מטה ונשוב אליכם בהקדם 🔽
צור קשר
* שדה חובה
שינוי גודל טקסט שינוי ניגודיות הצהרת נגישות
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות