מונית טויוטה היברידית חסכונית בצבע לבן תמונת קאבר

 מונית טויוטה היברידית 2022

 

התקדמו עכשיו למונית טויוטה היברידית חדשה מסדרת המוניות ההיברידיות של טויוטה! סוכנות מורשית טויוטה רכב ראשון מזמינה אתכם לצאת לדרך חדשה עם מונית היברידית חדשה וחסכונית באמצעות מסלולי מימון, טרייד אין ועוד.

 

יתרונות המונית ההיברידית:

- כלי הרכב ההיברידיים מתאפיינים בצריכת דלק נמוכה, במיוחד בתנאי נסיעה עירוניים.

- פחת מואץ לצרכי מס הכנסה.

- תדירות החלפת בלמים נמוכה ביחס לרכב דיזל.

- אפשרות אחריות מורחבת על הרכב.

- תוכניות מימון בתנאים מיוחדים.

- תחזוקה זולה יותר.

- מערכות בטיחות מתקדמות.

- זיהום אוויר מינימלי.

 

בערים רבות בארה"ב מרבית המוניות הן היברידיות. מוניות אלו נוסעות בממוצע עשרות אלפי קילומטרים בשנה ומוכיחות עצמן כיעילות ואמינות.

 

מונית טויוטה היברידית - הדגמים:

 

טויוטה קורולה סדאן 2022:

בטויוטה קורולה סדאן יש הכל: מראה מרשים, עיצוב פנים יוקרתי ומתקדם, ביצועים מעולים, טכנולוגיה מתקדמת, רמת בטיחות גבוהה ביותר וצריכת דלק מופחתת. עיצוב הפנים של הקורולה מרגיע ונעים במיוחד ומציע נוחות מירבית לכל נוסע, מקומות אחסון חכמים, מרווח רגליים גדול במיוחד וגימורים יוקרתיים. לחצו לצפיה בדגם טויוטה קורולה סדאן.

 

 

 

 

טויוטה קורולה ספייס סטיישן 2022:

טויוטה קורולה ספייס - הסטיישן ההיברידית שבנויה לנסיעה מעולה ומרווחת ביותר להנאה מקסימלית של הנוסעים בה. עם טכנולוגיית Hybrid Synergy Drive המשלבת בין שני מנועים, מנוע חשמלי ומנוע בנזין בנפח 1.8 ליטר, תוכלו לבחור את מצב הנהיגה האופטימלי וליהנות מחוויית נהיגה מושלמת. לחצו לצפיה בדגם טויוטה קורולה ספייס.

 

 

 

 

טויוטה קאמרי:

טויוטה קאמרי היוקרתית היא מכונית שגם נראית מצוין, גם נוחה ומרווחת, גם מספקת חוויית נהיגה ברמה של מחלקה ראשונה וגם בעלת דירוג בטיחותי הגבוה ביותר הקיים בשוק. מערכת TOYOTA TOUCH 2 של הקאמרי מאפשרת ליהנות מנוחות חסרת תקדים באמצעות מסך מגע צבעוני "9 להצגת נתונים ושליטה מלאה במגוון מערכות הרכב. לחצו לצפיה בדגם טויוטה קאמרי.

 

 

 

 

 

 

 

היכנסו להזמנת נסיעת מבחן באחד מדגמי טויוטה ההיברידיים 2022

 

 

 
שינוי גודל טקסט שינוי ניגודיות הצהרת נגישות
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות